Benefiční koncert s programem pro děti

Benefiční koncert s programem pro děti

„Čarování s Cidáčkem a cesta kolem světa“

V pátek 20. 11. 2015 se uskutečnilo Čarování se skřítkem Cidáčkem v Karlínském Spektru – a vydařilo se! Na programu byly čarovné toulky po světě s opičákem Robbym, písně v podání našich kolegyň Ilony, Hanky a Lenky a dále módní přehlídka a výtvarný koutek. Koncert byl zahájený maňáskovým představením s písničkami, kdy děti pomohly kouzlem opičáku Robbymu cestovat po světě. Cestoval nejen opičák Robby a pracovnice centra, ale i děti – pěšky nebo ti nejmenší na kočárku. Nakonec děti začarovaly opičáka k nám, kde mu ukázali, jak se u nás tančí, zpívá a maluje!

Zvláště pro všechny malé princezny byla připravena hra na módní přehlídku s doprovodem klavíru a s opravdovými modelkami. Celé to měl pod taktovkou náš host – Eleonora Jančárková.

Přišel nás také navštívit medvěd z Medvědária a seznámil nás se zajímavostmi ze světa medvědů a řekl, kde se ještě můžeme dozvědět více. Z  benefičního koncertu si děti odnesly domů zasloužené odměny, které uložily do svých vlastnoručně vyzdobených papírových tašek. Ty s nimi ve výtvarném okénku vytvořil další host – Martin Krajíček.

Čekání na příští akci je veliké – už aby byl Mikuláš! CID děkuje všem, kteří pomáhají v jeho činnosti pro děti se specifickými potřebami.

Velké poděkování patří zvláště všem našim podporovatelům, bez jejichž přispění by se tento jedinečný koncert ve skvělé atmosféře nemohl uskutečnit – Klubu SDŽ, Městské části Praha 8, Magistrátu hlavního města Prahy a Ministerstvu kultury. Za výstižné  reportážní fotografie akce děkujeme Ivanu Navrátilíkovi.

Tisková zpráva, 21. 11. 2015                   

Centrum integrace dětí a mládeže, o.s.                                                  

Èarování s Cidáèkem Èarování s Cidáèkem Èarování s Cidáèkem Èarování s Cidáèkem

Kalendář
Benefiční koncert k 25. výročí
5. 5. 2016 - video
beneficni_koncert_2016
další videa zde

Rubriky

Hledat

Archiv

Archives

  • 2019 (13)
  • 2018 (25)
  • 2017 (30)
  • 2016 (50)
  • 2015 (44)
  • 2014 (28)
  • 2013 (22)

Štítky

RSS adam.cz